Myynti ja liike­toiminnot

Seppo Kolari
CEO, Board Member, Founder
+358 50 561 0175
seppo.kolari@unikie.com
Mikko Järvinen
Chief Commercial Officer (CCO)
+358 400 939 438
mikko.jarvinen@unikie.com
Markus Jakobsson
Chief Business Officer, Connectivity
+358 400 749 835
markus.jakobsson@unikie.com
Vesa Kiviranta
Chief Business Officer, Industry 4.0
+358 45 872 3421
vesa.kiviranta@unikie.com
Petri Talala
VP & General Manager
Northern America
+1 408 888 8927
petri.talala@unikie.com
Jussi Mäntynen
General Manager
Northern America and Middle East
+1 669 207 9954
jussi.mantynen@unikie.com
Jussi-Pekka Peltonen
Sales Director
+358 45 672 7257
jussi-pekka.peltonen@unikie.com
Wesley Wright
VP & Sustainability Solutions Lead
Northern America
+1 512-720-8116
wesley.wright@unikie.com
Rauno Vänni
Managing Director, UAE
+971 50 350 9903 (UAE)
+358 50 557 9071 (FIN)
rauno.vanni@unikie.com
Mika Leppänen
Sales Director
+358 40 569 7358
mika.leppanen@unikie.com
Esa Karjalainen
Vice President
Northern America (Virginia)
+1 703-520-4300
esa.karjalainen@unikie.com
Jouni Salo
Director, Business Development and Ecosystems
+358 40 537 2535
jouni.s.salo@unikie.com
Niclas Österling
Sales Director
Unikie Sweden
+46 72 566 31 11
niclas.oesterling@unikie.com
Annika Hautamäki
Head of Delivery
+358 50 576 0484
annika.hautamaki@unikie.com
Petri Kalske
Head of Industrial Solutions
+358 400 638 880
petri.kalske@unikie.com

Ota yhteyttä.

Haluatko lisätietoja? Soita meille: 029 370 0720 (vaihde)