Myynti ja liike­toiminnot

Mikko Järvinen
Chief Business Officer, Industry 4.0
+358 400 939 438
mikko.jarvinen@unikie.com
Markus Jakobsson
Chief Business Officer, Secure Communications
+358 400 749 835
markus.jakobsson@unikie.com
Vesa Kiviranta
Chief Business Officer, Automotive
+358 45 872 3421
vesa.kiviranta@unikie.com
Seppo Kolari
CCO, Board Member, Founder
+358 50 561 0175
seppo.kolari@unikie.com
Karl Klein
General Manager
Germany
+49 171 624 0476
karl.klein@unikie.com
Björn Arkenfall
Managing Director
Unikie Sweden
+46 730 601 534
bjoern.arkenfall@unikie.com
Petri Talala
VP & General Manager
Northern America
+1 408 888 8927
petri.talala@unikie.com
Ville Ilves
Chief Business Development Officer
Managing Director of Unikie Estonia
+372 5685 0168
ville.ilves@unikie.com
Jussi Mäntynen
General Manager
Northern America and Middle East
+1 669 207 9954
jussi.mantynen@unikie.com
Jouni Salo
Director, Business Development and Ecosystems
+358 40 537 2535
jouni.s.salo@unikie.com
Rauno Vänni
Sales Director
+358 50 557 9071
rauno.vanni@unikie.com
Niclas Österling
Sales Director
Unikie Sweden
+46 72 566 31 11
niclas.oesterling@unikie.com
Jussi-Pekka Peltonen
Sales Director
+358 45 672 7257
jussi-pekka.peltonen@unikie.com
Petri Kalske
Head of Industrial Solutions
+358 400 638 880
petri.kalske@unikie.com
Mika Leppänen
Sales Director
+358 40 569 7358
mika.leppanen@unikie.com

Ota yhteyttä.

Haluatko lisätietoja? Soita meille: 029 370 0720 (vaihde)