Talent operations

Anni Keränen
Head of Talent Operations (Oulu)
+358 50 476 2825
anni.keranen@unikie.com
Anniina Jaatinen
Talent Acquisition Specialist (Tampere)
+358 50 570 4031
anniina.jaatinen@unikie.com
Tinna Kalajo
Talent Acquisition Specialist (Tampere)
+358 50 477 7216
tinna.kalajo@unikie.com
Sarianna Dardaillon
People Business Partner (Helsinki)
+358 40 573 6235
sarianna.dardaillon@unikie.com
Anna Fomina
Talent Acquisition Specialist (Estonia)
+372 565 61334
anna.fomina@unikie.com
Selma Moring
Talent Acquisition Specialist (Helsinki)
+358 50 406 4992
selma.moring@unikie.com
Maarja Saar
Talent Acquisition Specialist (Estonia)
+358 50 911 4951
maarja.saar@unikie.com

Haluatko tehdä töitä kanssamme?

Kasvamme jatkuvasti ja joukkoomme liittyy useita kykyjä kuukausittain. Mutta kasvu ei ole meille itseisarvo. Sen avulla voimme luoda mielenkiintoisempia ja haastavampia mahdollisuuksia kaikille Unikien ihmisille. Katso avoimet työtehtävämme tai kerro meille ainutlaatuisesta kyvystäsi.

Ota yhteyttä.